Uudised

Võrus peeti HARIDUSFESTI 24. november Helme Uusen


Reedel, 24. novembril esindavad maaturismi kolmanda kursuse õpilased meie kooli Võru maakonna haridusfestivalil. Sündmus toimub Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse EWERSi tehnomajas. Haridusfestile tullakse kokku Eesti erinevatest paikadest, et tutvustada õppimisvõimalusi, oma kooli ja tegemisi. Haridusfesti külastama oodatakse nii põhikoolis õppijaid kui ka täiskasvanuid. Meie kooli maaturismi õpilased on välja mõelnud ja koostanud erinevaid mängulisi tegevusi, mille kaudu oma kooli erialasid ja muid tegevusi tutvustada. 

Reedel, 24. novembril esindavad maaturismi kolmanda kursuse õpilased meie kooli Võru maakonna haridusfestivalil. Sündmus toimub Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse EWERSi tehnomajas. Haridusfestile tullakse kokku Eesti erinevatest paikadest, et tutvustada õppimisvõimalusi, oma kooli ja tegemisi. Haridusfesti külastama oodatakse nii põhikoolis õppijaid kui ka täiskasvanuid. Meie kooli maaturismi õpilased on välja mõelnud ja koostanud erinevaid mängulisi tegevusi, mille kaudu oma kooli erialasid ja muid tegevusi tutvustada.