Majutus

Õpilaskodu

• Kutsekeskhariduse õppekavadel õppijate majutus õpilaskodus   40€ kuu
  • Sessioonõppijate ja kooli poolt korraldatud täienduskoolituste kursuslaste majutus õpilaskodus  12€ ööpäev.
  • Õpilaskodu sisekorraeeskirjad
  • Õpilaskodu üürileping
  • Õpilaskodu akt

ÕPILASKODU KASUTAMISE EEST TASUMINE ESITATUD ARVE ALUSEL.

Arve saadetakse lepingus märgitud e-post aadressile.

Õpilastel on võimalik kasutada kaasaegset hotelli-tüüpi õpilaskodu. Toad on 2 või 4 kohalised koos WC, dušši ja miniköögiga (valamu, külmkapp). Igas toas on kaabliga internetiühendus.

Majas on pesumasinad ja -kuivatid. Ühisköögid on sisustatud pliidi ja külmkapiga. Olemas on ka saun, jõusaali nurk.

Õpilaskodus on vaba aja sisutamiseks mitmekülgsed võimalused - televiisorid; mängude toad, kus saab mängida lauamänge, piljardit, õhuhokit, lauatennist.

Õpilaskodus elamiseks sõlmitakse õpilasega üürileping. Kui õpilane ei soovi enam õpilaskodus elada, siis teatab ta sellest õpilaskodu  töötajale ning ta kustutatakse elanike nimekirjast.

Välja kirjutamata õpilane on kohustatud tasuma kohamaksu.

Üürileandja esindaja juuresolekul täidetakse üürilepingus nimetatud toa üleandmis-vastuvõtmisakt, kus fikseeritakse õpilaskodult ülevõetav vara ning kinnitatakse seda mõlemapoolsete allkirjadega.

Õpilased, kes on otsustanud elada õpilaskodus, peavad kinni pidama sisekorraeeskirjadest.

Lisa info sessioonõpilastele

• Kool pakub võimalust majutuseks  sessioonõppes õppijatele kooli õpilaskodudes VABADE KOHTADE olemasolul 12.-/ööpäev
  • Sessioonõpilasi majutame reeglina õpilaskodus, mis asub Rataskaevu 3.
  • Rataskaevu õpilaskodu toad on 3 ja 4 kohalised. Köök ja WC on koridoris ühiskasutatavad. Võtme saab õpilaskodust, mis asub müüri 7. Võti tuleb tagastada kella 10.00. Võtme kaotamisel on tasu vastavalt kehtestatud hinnakirjalelink opens on new page.
  • Broneerimist on võimalik ette teha ühe sessiooni võrra. Broneerimine telefoni teel esmaspäevast - reedeni ajavahemikul kell 8.30 - 16.00 või samal ajavahemikul e-kirja teel.
  • Kontakt: õpilaskodu administraator Eha Raidsalu  tel +372 4344 105 ; e-post: opilaskodu@olustvere.edu.ee

Vajalikud kontaktandmed

Majutus:

Tel.: +372 434 4105

e-post: opilaskodu@olustvere.edu.ee

Õpilaskodu töötajad:

• Loore Kreem +372 4344105 (üldnumber)
  • Eha Raidsalu +372 4344105 (üldnumber)
  • Hedda Herranen +372 4344105 (üldnumber)
  • Karin Kask +372 4344105 (üldnumber)

Avaldatud 12.04.2018. Viimati muudetud 08.04.2024.