Vahetusõpilased Taanis

Loomise kuupäev 26.03.2019

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli põllumajanduse 3. kursuse õpilased Averi Kolju ja Karl-Martin Vainura on 24.märtsist kuni 13. aprillini Taanis  Bygholmi  koolis vahetusõpilasteks Erasmus+ projekti "Weeding the World" raames.  Poisid on GPS-i koolitusel.

Averi ja Karl-Martin: "Esimene päev Taanis läks väga hästi. Hommikul kell 9.00 algas tund, kus rääkisime endist, enda riigist ja majandusest ning saime enda kursusekaaslastega lähemalt tuttavaks. Veidi võõras on see, et koolis on enne lõunat üks kohvipaus ning peale lõunat teine. Peale lõunat suundusime masinahalli, kus juhendaja Emil tutvustas enda tööd ja masinaid. Peale seda hakkasime kursusekaaslastega läbi viima praktilisi hajutusi. Väljas saime oma oskusi proovile panna tagurdades traktori ja haagisega, tegime slaalomi edasi ja ning tagasi. Meie kursusel on ka kaks tüdrukut, kes polnud kunagi traktoriga sõitnud. Juhendaja teadis et meie Karliga oskame traktoritega sõita ning palus meil tüdrukutele see selgeks teha ning see õnnestus väga hästi. Kuna ilm oli täna nii ilus siis käisime jala Horsensi linnas, vahemaa oli küll veidi pikk kuid see oli seda väärt."

Viimati muudetud 28.03.2019.