Tunnustatud haridusmaastikul

Loomise kuupäev 05.10.2020

Tavapäraselt tunnustatakse oktoobris õpetajaid, juhendajaid, kes oma tegemistega on jäänud meelde õpilastele ja õpetajatele. Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis on sellel aastal tunnustatud:

Valmar Lutsar "Eestimaa õpib ja tänab" Viljandimaa kutsehariduse aastaõpetaja 2020, mesinik, mesiniku eriala  õppekava juhtõpetaja, erialaainete õpetaja

Eili Soon  Liivimaa kutseõppeasutuste tunnustatud töötaja 2020, mõisa klaasikoja klaasipuhuja, klaasipuhuja assistendi eriala aineõpetaja,

Elmut Lehiste  Liivimaa kutseõppeasutuste tunnustatud töötaja 2020, põllumajanduse eriala praktikate, eelkõige künnipraktikate juhendaja

Haridusministri pöördumine õpetajate päeval

Armsad õpetajad!

Täna algava uue koolinädala esimene päev kuulub teile, see on teie pidupäev!
Nautige oma päeva: puhake; tundke rõõmu sellest, et täna seisab klassi ees keegi teine; kehastuge õpilaseks ja korraldage mõni väike vimka; laske hea maitsta sellel, mille teie kooli juhtkond on tänaseks korraldanud!

Koguge jõudu, et juba homme jätkata tööd sel keerulisel, koroonaviirusest varjutatud ajal.

Tänan teid südamest, et tulite nii hästi toime sel kummalisel kevadel. Tean, et see nõudis teilt nii mõnegi õhtu- ja öötunni ja usun, et lisas juustesse ka paar halli karva. Aga sama kindlalt tean, et kui vaja, saate jälle hakkama ja veel paremini kui enne!

Meie õpetajad on nutikad, loomingulised ja kiired kohanejad, kes leiavad töötavad lahendused ka kõige oodatud ja ootamatumates olukordades. Just tänu teile saame öelda, et Eesti haridus kuulub maailma parimate hulka ning paistab silma ka võrdsete võimaluste poolest hariduses.

Aitäh teile, et meie lapsed on hoitud ja õpetatud nii tavapärastel kui ka keerulisematel aegadel!

Mailis Reps
Haridus- ja teadusminister

Ministri videotervituse leiab ministeeriumi Youtube’I kanalistlink opens on new page

Viimati muudetud 05.10.2020.