Toidumessil selgub Noorkokk 2019

Loomise kuupäev 23.10.2019

Eesti noorkoka meistrivõistlused on 27. korda toimuva väärika ja pika traditsiooniga Tallinn Toidumessi programmi üheks lahutamatuks osaks. Toidumess toimub sellel aastal 23.-25.10.
„Noorkokk 2019“ võistlus toimub Eesti kokkade meistrivõistluste raames. Võistluse peaeesmärk on propageerida koka eriala ja teadvustada õpilastele täisväärtusliku toidu tähtsust nii enda kui oma kaaskodanike ehk tulevaste klientide toidulaual. Võistlus võimaldab kutseõppeasutuste õppuritel näidata oma erialaseid oskusi ja tõsta toitlustusvaldkonna kutsehariduse taset ning mainet. Võistluste korraldaja on Eesti Peakokkade Ühendus ja Profexpo OÜ.

Meie koolist püüab tiitlit Mark Tiits kolmanda kursuse koka erialalt ning teda abistab teise kursuse õpilane Rebeka Vainoja.

Viimati muudetud 24.10.2019.