Uudised

Sõpruskohtumine korvpallis Hispaania-Olustvere 10. aprill Helme Uusen


10.04 toimus sõpruskohtumine korvpallis Hispaania vahetusõpilaste ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õpilaste vahel. Hispaanlased vabandasid juba ette ära, et ega nad väga hästi korvpalli ei mängi, aga oleksid siiski nõus meie õpilaste vastu mängima. Mõeldud tehtud. Mängisime 3vs3 4x8 minutit ja lõpptulemus jäi 49:17 Eesti kasuks. Vaatamata kaotusele ei lastud nina norgu ning ei joostud uksest välja vaid tutvuti ka Olustvere jõusaali võimalustega ning sikutati seal natuke rauda veel peale.

Korvpallis olid Olustvere eest väljas Robert Saage, Kertu Reinup ja Kajar Unt ning mängu lõpuks jõudis otse töölt appi ka Magnus Runtal

10.04 toimus sõpruskohtumine korvpallis Hispaania vahetusõpilaste ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õpilaste vahel. Hispaanlased vabandasid juba ette ära, et ega nad väga hästi korvpalli ei mängi, aga oleksid siiski nõus meie õpilaste vastu mängima. Mõeldud tehtud. Mängisime 3vs3 4x8 minutit ja lõpptulemus jäi 49:17 Eesti kasuks. Vaatamata kaotusele ei lastud nina norgu ning ei joostud uksest välja vaid tutvuti ka Olustvere jõusaali võimalustega ning sikutati seal natuke rauda veel peale.

Korvpallis olid Olustvere eest väljas Robert Saage, Kertu Reinup ja Kajar Unt ning mängu lõpuks jõudis otse töölt appi ka Magnus Runtal