Uudised

Raatuse kool tutvumiskäigul 19. veebruar Helme Uusen


18.veebruaril külastasid meie kooli Tartu Raatuse kooli 6. klassi õpilased ja nende õpetajad. 

6. klassi tervise- ja toiduvalmistamise programmi läbivaks teemaks on teravili. Seda teemat jätkasid nad ka meie koolis - teravilja tervislikkus ning tooted, teraviljatoitude valmistamine, leiva küpsetamine leivakojas ning kombaini ja traktori simulaatoriga sõitmine õppetalus.Teraviljatoitude valmistamise töötuba ning erinevaid võistlusi aitas korraldada koka eriala esimese kursuse  õpilased, ringkäigul koolis ja prakikabaasides olid teejuhtideks maaturismi eriala esimese kursuse õpilased. 

18.veebruaril külastasid meie kooli Tartu Raatuse kooli 6. klassi õpilased ja nende õpetajad. 

6. klassi tervise- ja toiduvalmistamise programmi läbivaks teemaks on teravili. Seda teemat jätkasid nad ka meie koolis - teravilja tervislikkus ning tooted, teraviljatoitude valmistamine, leiva küpsetamine leivakojas ning kombaini ja traktori simulaatoriga sõitmine õppetalus.Teraviljatoitude valmistamise töötuba ning erinevaid võistlusi aitas korraldada koka eriala esimese kursuse  õpilased, ringkäigul koolis ja prakikabaasides olid teejuhtideks maaturismi eriala esimese kursuse õpilased.