Uudised

Piimapäev Eesti Piimandusmuuseumis 14. juuli Helme Uusen


Eesti Piimandusmuuseumis toimus  neljapäeval 14. juulil järjekordne piimapäev.
Kui omal ajal korraldati piimatööstustele suvepäevi ja võisteldi erinevatel aladel, siis seekord otsustati piimapäeval korraldajate poolt väljakutsevõistlusel vastamisi panna  piimatööstused ja ametikoolid. Väljakutse võistlusele olid oodatud 8-liikmelised võistkonnad.

Osaleda tuli 8 erinevas tegevuses. Iga võistkonnaliige pidi tegema läbi kõik alad. Võistlused olid humoorikad, kuid piisavalt sportlikud ja kiirust ning osavust vajavad.

Ametikoolidest olid esindatud Järvamaa Kutsehariduskeskus ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool. Meie kooli võistkond andis heasoovlikult 4-punktilise edumaa naaberkoolile.
Meie võistkond koosnes õpilastest ja töötajatest - Markkus Elvet, Toomas-Evangelos Tammes, Jaagup Kask, Averi Kolju, Merle Vaidem, Henn Koplikask, Diana Teemo. Imaverre sõideti ikka Olustvere poiste bussiga.

 

Eesti Piimandusmuuseumis toimus  neljapäeval 14. juulil järjekordne piimapäev.
Kui omal ajal korraldati piimatööstustele suvepäevi ja võisteldi erinevatel aladel, siis seekord otsustati piimapäeval korraldajate poolt väljakutsevõistlusel vastamisi panna  piimatööstused ja ametikoolid. Väljakutse võistlusele olid oodatud 8-liikmelised võistkonnad.

Osaleda tuli 8 erinevas tegevuses. Iga võistkonnaliige pidi tegema läbi kõik alad. Võistlused olid humoorikad, kuid piisavalt sportlikud ja kiirust ning osavust vajavad.

Ametikoolidest olid esindatud Järvamaa Kutsehariduskeskus ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool. Meie kooli võistkond andis heasoovlikult 4-punktilise edumaa naaberkoolile.
Meie võistkond koosnes õpilastest ja töötajatest - Markkus Elvet, Toomas-Evangelos Tammes, Jaagup Kask, Averi Kolju, Merle Vaidem, Henn Koplikask, Diana Teemo. Imaverre sõideti ikka Olustvere poiste bussiga.