Parimad juustugrillijad õpivad Olustveres koka erialal

Loomise kuupäev 01.06.2019

Täna, 1.juunil toimus Imavere Piimandusmuuseumis Piimapäev 2019 ja Järvamaa meistrivõistlused grillimises - Piimapäeva grillfest.

Meie kooli võistkond koosnes koka eriala 3.kursuse õpilastest ning  juhendajaks õpetaja  Kaiti Pirs. Ühiselt saavutati grillil õige temperatuur ning peagi lõpetavad õpilased võtsid kokku koolis omandatud teadmised ja lõpptulemuseks oli E-piima grillijuustuvoor II koht ja  piimapäeva grillfesti  üldarvestuse I koht. Võistlejatele anti üle tänukirjad allkirjastatult MTÜ Eesti Grilliliit juhatuse liikme, võistluse peakohtuniku Auris Rätsepa poolt. Lisaks said noored võimaluse osalemiseks 7.-8.juunil Pärnus toimuval Grillfestil.

Imavere piimandusmuuseumis võttis meid hommikul vastu alati rõõmsameelne maaturismi eriala 3.kursuse õpilane Ene, kes sooritab muuseumis lõpupraktikat. Rõõm kaasõpilaste võidu üle oli suur.

Viimati muudetud 03.06.2019.