Õpilasfirmade laat

Loomise kuupäev 16.01.2024

Maaturismi, koka eriala kolmanda ja põllumajanduse eriala neljanda kursuse õpilased tegid 16.jaanuaril kokkuvõtte majanduse ja ettevõtluse tundides õpitust koolisisese ÕPILASFIRMADE LAADAGA. Õppetöö käigus koostati meeskonnatööna ärimudel ning nüüd toimus äriidee esitlus.

Kaasõpilastel, õpetajatel oli võimalus laadalt saada nii maitseelamusi kui ka igapäevaeluks vajalikku - hõrk õunavõie, kreemjas soolakaramell,  käsitööseep, süütekäbid ja -hiired, erialaseid teadmisi kinnistavad põllumajanduslikud mängukaardid ja T-särgid õppijate kavandatud logo ja tekstiga.

Väljapandud tooted leidsid kiiresti omaniku ja osade toodete puhul esitati täiendavaid tellimusi.

Koolipere tänab  õpetaja Retit ja õpilasi toredate vahetundide eest, edu äriideede edasiarendamisel!

Viimati muudetud 16.01.2024.