Nädal jagab koolitatud töötajaid piimandusse ja põllumajandusse

Loomise kuupäev 19.02.2021

Käesolev nädal on koolis lõpetamishõnguline.

Teisipäeval, 16.veebruaril said õppekava kõik õpiväljundid läbitud piimatoodete tehnoloogia eriala töökohapõhise õppevormi AS TERE õppegrupi õpilastel. Läbitud õppekava maht 30 EKAPit.

Ka kooli kõige pikema õppeajaga õppekava õpilastel põllumajandustöötaja erialalt sai kolmapäeval, 17.veebruaril 3 aasta ja 6 kuu pikkune õppeaeg läbi. Jäänud on vaid reedel, 19.veebruaril toimuv põllumajandustöötaja, tase 4 kutseeksam.8 õpilast lõpetajatest on valinud veisekasvatuse ja 30 lõpetajat taimekasvatuse kutseeksami.

Sedakorda on jõudnud lõpusirgele sajas lend põllumajandustöötajaid. Lõpetajatele lõputunnistuste andmine on hetkeolukorrast tulenevalt planeeritud reedele, 9.APRILLILE  kell 13.00  õppetalu tehnikahallis! Suuremad  õnnitlustseremooniad jäävad olukorrast tulenevalt lõpetajate endi otsustada - kus ja millal.

Lõpetajatele edu ettevõtmistes ja uusi kohtumisi koolitustel!

Viimati muudetud 26.02.2021.