Uudised

Maaeluministri vastuvõtt maamajanduserialade parimatele lõpetjatele 28. juuni Helme Uusen


Täna, 28. juunil 2019 toimub Maaeluministeeriumis maaeluminister Mart Järviku vastuvõtt maamajanduslike kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli ning Tallinna Tehnikaülikooli keemia ja biotehnoloogia instituudi põllu- ja maamajanduserialade parimatele lõpetajatele.

Meie koolist osalevad vastuvõtul Hiiumaa juurtega põllumajandustöötaja eriala lõpetanud JOOSEP JÜRIMÄE ja MARKUS KASPAR YLIKANGAS koos koolijuht Arnold Pastakuga. 

Täna, 28. juunil 2019 toimub Maaeluministeeriumis maaeluminister Mart Järviku vastuvõtt maamajanduslike kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli ning Tallinna Tehnikaülikooli keemia ja biotehnoloogia instituudi põllu- ja maamajanduserialade parimatele lõpetajatele.

Meie koolist osalevad vastuvõtul Hiiumaa juurtega põllumajandustöötaja eriala lõpetanud JOOSEP JÜRIMÄE ja MARKUS KASPAR YLIKANGAS koos koolijuht Arnold Pastakuga.