Uudised

Maaeluminister tunnustas parimaid maamajanduslike erialade lõpetajaid 26. juuni Helme Uusen


Maaeluminister Arvo Aller saatis tänukirjad kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli maamajanduslike erialade parimatele lõpetajatele. Kokku tunnustati 15 lõpetajat.

Meie kooli lõptanutest said tänukirja põllumajandustöötaja erialalt STEN-ROBIN KÄOS ja ROBIN RANDARU.  Teist korda pälvis tunnustuse meie kooli toiduainete töötlemise eriala lihatehnoloogia õppesuuna neli aastat tagasi lõpetanud MARIETTE SAKKOOL, nüüd Maaülikooli lõpetajana.

Ministri tänukirjad heade õpitulemuste eest saanud lõpetajad

Maaeluminister Arvo Aller saatis tänukirjad kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli maamajanduslike erialade parimatele lõpetajatele. Kokku tunnustati 15 lõpetajat.

Meie kooli lõptanutest said tänukirja põllumajandustöötaja erialalt STEN-ROBIN KÄOS ja ROBIN RANDARU.  Teist korda pälvis tunnustuse meie kooli toiduainete töötlemise eriala lihatehnoloogia õppesuuna neli aastat tagasi lõpetanud MARIETTE SAKKOOL, nüüd Maaülikooli lõpetajana.

Ministri tänukirjad heade õpitulemuste eest saanud lõpetajad