Uudised

Maaeluministeeriumi hõbedane teenetemärk õpetaja Marika Oeseljale 26. veebruar Helme Uusen


Maaeluminister Urmas Kruuse ja kantsler Tiina Saron andsid 25.veebruaril  Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 103. aastapäevale pühendatud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 2 ministeeriumi kuldset ja 15 hõbedast teenetemärki. Maaeluministeeriumi teenetemärgid antakse üle kahes kategoorias: kuldne ja hõbedane. Kuldne teenetemärk antakse silmapaistvate teenete eest ministeeriumi valitsemisala valdkonna arendamisel. Hõbedane teenetemärk antakse tulemusrikka koostöö eest ministeeriumiga või eduka tegutsemise eest ministeeriumis, valitsemisala valitsusasutuses või hallatavas riigiasutuses või ministeeriumi valitsemisala valdkonnas. Tänavu anti üle 2 kuldset ja 15 hõbedast teenetemärki.

Hõbedase teenetemärgiga sai tunnustatud meie kooli kutseõpetaja ja loomakasvatusnõustaja Marika Oeselg. 

Koolipere õnnitlused! 

Maaeluminister Urmas Kruuse ja kantsler Tiina Saron andsid 25.veebruaril  Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 103. aastapäevale pühendatud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 2 ministeeriumi kuldset ja 15 hõbedast teenetemärki. Maaeluministeeriumi teenetemärgid antakse üle kahes kategoorias: kuldne ja hõbedane. Kuldne teenetemärk antakse silmapaistvate teenete eest ministeeriumi valitsemisala valdkonna arendamisel. Hõbedane teenetemärk antakse tulemusrikka koostöö eest ministeeriumiga või eduka tegutsemise eest ministeeriumis, valitsemisala valitsusasutuses või hallatavas riigiasutuses või ministeeriumi valitsemisala valdkonnas. Tänavu anti üle 2 kuldset ja 15 hõbedast teenetemärki.

Hõbedase teenetemärgiga sai tunnustatud meie kooli kutseõpetaja ja loomakasvatusnõustaja Marika Oeselg. 

Koolipere õnnitlused!