Kutsekoolide tugevamad panid proovile oma jõu

Loomise kuupäev 09.02.2023

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool võõrustas 7. veebruaril meie koolide tugevamaid mehi ja naisi. Juba traditsiooniliselt võib öelda on võõrustajaks just Olustvere ja peakohtunikuks ja korraldajaks oma SK Olustvere tiimiga Andres Viksi.

Andrese juhendatavatest esindasid Olustvere kooli  kehakaaluga alla 90 kg arvestuses Mattias Mättik ja Romet Korkmann, + 90 arvestuses Gabriel Künnapuu, Hans Peeter Haud ja Andri Aasamets.

Ühtekokku oli Olustverre sõitnud rammu katsuma 9 meest kehakaalus kuni 90 kg ja 8 meest üle 90 kg kaaluvate meeste seas. Ja neile lisaks ka üks õrnema soo esindaja naiste arvestuses. Rammu katsuti raskuste kandmises, lamades surumises, raskuste hoidmises, jõutõmbes ja rippumises. Higi ja eneseületamist oli kõvasti-nagu peabki ja võistlus pingeline. Vaadates neid noori tuleb rõõmuga tõdeda, et on harjutud pingutama, ennast ületama.

Eesti Kutsekoolispordi Liit

Tulemused ja pildimaterjal : https://ekksl.ee/kutsekoolide-tugevamad-olustveres-07-02-23/link opens on new page

Viimati muudetud 09.02.2023.