Külas on Aserbaidžaani Jalilabadi Kutsehariduskeskuse ning UNDP esindajate delegatsioon

Loomise kuupäev 12.02.2020

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli külalistena viibivad Eestis 09.-16.02 Aserbaidžaani Jalilabadi Kutsehariduskeskuse ning UNDP esindajate delegatsioon.  Jalilabadi Kutsehariduskeskuse näol on tegemist riigi ühe suurima kutseõppekeskusega, kus Euroopa Liidu toetuse eest on kavas välja arendada uusimate tehnoloogiatega nn. tippkeskus. Koolis õpetatavaid erialad meil sarnased: põllumajandus, kokk, turism, käsitöö jne.

Delegatsiooni kuuluvad lisaks kooli esindajatele ka tööandjate esindaja, rahastaja esindajad ning Kutsehariduse nõustamiskoja esindaja.

Eesti visiidi eesmärk on koguda mõtteid ja infot olemas oleva kooli ümber ehitamiseks ning sisulise tegevuse muutmiseks. Seetõttu külastatakse erinevaid kutsekoole Eestis: Ida-Virumaa KHK, Tallinna Teeninduskool, Tartu KHK, Viljandi Kutseõppekeskus, Olustvere TMK.

Lisaks  tutvutakse Eesti haridussüstemiga (SA Innove) ning koolide kvaliteeditagamise süsteemiga (EKKA). Lisaks tutvutakse Eesti kultuuripildi ja taustaga.

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooliga tutvutakse Sõbrapäeval.

Viimati muudetud 12.02.2020.