Kooliaasta on jõudmas lõpule

Loomise kuupäev 12.06.2023

Õppeaasta viimane nädal ongi käes ning suurel osal õpilastest ees suvine praktika ettevõtetes ja ikka ka veidi puhkust. Kiire on olnud lõppenud koolinädal ja ka alanud nädal kooli lõpetajatel. Lõpueksamid on toimunud sekretäri, raamatupidaja, koka, pagari- ja kondiitritoodete, toiduainete tehnoloogia ning põllumajandustootja eriala lõpetajatele. 12.juunil sooritavad kutseeksamit esmakordselt selle eriala puhul maaturismi eriala õpilased. Eduka eksami tulemuseks on Turismiettevõtte teenindaja tase 4 kutsetunnistus. 

Lõpuaktused: 

15.juuni 2023 kell 14.00 lossis raamatupidaja ja sekretäri eriala lõpetajatele

16.juuni 2023 kell 13.00 lossis koka, maaturismi, pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia ja toiduainete tehnoloogia eriala lõpetajatele

16.juuni 2023 kell 15.00 lossis taimekasvatustootja eriala lõpetajatele

Lõpetamas on ka põhikoolid ja gümnaasiumid. Et tulevikusamme seada, on nüüd just õige aeg tutvuda erinevate koolide edasiõppimisvõimalustega. Eelmisel nädalal tegid tutvumisringi kahes Viljandimaa kutseõppeasutuses ja gümnaasiumis Halliste Põhikooli õpilased. Tehtud väljasõit andis noortele toreda ülevaate, kuidas on korraldatud õppetöö ametikoolis.

Et oma valikutesse kindlust saada, on huvilised oodatud terve suve vältel tutvuma kooli õppimisvõimalustega, saab pilgu heita kooli õpilaskodule, sööklale, õppetalule ja mõisa kodadele. 

Viimati muudetud 12.06.2023.