Kätte jõudnud suvi

Loomise kuupäev 20.06.2024

Astronoomiline suvi saab alguse 20.juunil ning kätte on jõudnud puhkuseperiood nii õpetajatele kui ka suures osas õpilastele. On siiski neid õppegruppe, kes ka suve jooksul seotud õppetööga. Sooritatakse praktikaid ettevõtetes olenevalt erialast nii põllul, köögis kui turismivaldkonnas.

Toredaid suviseid hetki ja akude laadimist õpetajatele, õpilastele ja lapsevanematele!

Koolimaja aga ei jää suveks suletuks, oodatud on kõik need, kes on leidnud meie kooli erialadest endale sobiva ja soovivad uuel õppeaastal alustada õpinguid Olustveres.

Dokumentide esitamise võimalus SAISlink opens on new page keskonnas kui ka kõigil tööpäevadel kohapeal. Kohale tulles võimalus ringkäiguks kooli esmastes praktikabaasides - söökla, õppetööstus, õppetalu. Heita pilk peale õpilaskodule ja mõisakompleksile.

Kooli tegemistele saab kaasa elada ka Avatud talude päeval 20.-21.juulil.

Viimati muudetud 20.06.2024.