Hoiame kooli avatud!

Loomise kuupäev 30.07.2021

Head praegused ja uued õpilased, lapsevanemad!

Kooliaasta alguseni on jäänud vaid kuu. Kui kaks eelmist õppeaastat seadsid meile kõigile uusi väljakutseid seoses COVID-19 viiruse levikuga, siis tõde on see, et ka järgmine õppeaasta ei saa lihtsam tulema. Tuginedes nendele kuudele ja päevadele, kui kogu õppegrupp sai ühiselt koos tunnis olla, tõdesime teie, head õppijad, tagasiside põhjal, kui oluline on kool kontaktõppena. Et saaksime uuel kooliaastal turvalises keskkonnas õppetööd läbi viia, on kooli soov, et need, kes pole veel vaktsineeritud, leiaksid võimaluse seda veel augustikuu jooksul teha. Meie kooli õpetajatest ja kooli tugipersonalist on tänaseks enamus vaktsineeritud, tehke ka Teie seda. Nii on lihtsam osaleda lisaks õppetööle ka vabaaja tegevustes ja osaleda erinevatel üritustel.

Praegu saab erinevates kohtades vaktsineerida ka ilma eelregistreerimata.

Loe lisaks vaktsineerimisvõimaluste kohtalink opens on new page

Viimati muudetud 02.08.2021.