Eesti meeskondlikud MV ja Eesti MV üksiktõstetes, klubile II koht!

Loomise kuupäev 13.12.2021

11.12.2021 toimusid Mellistes Eesti meeskondlikud MV ja Eesti MV üksiktõstetes.

Olustvere Teenindus-ja Maamajanduskooli ruumides tegutsev klubi tuli seekord 2. kohale.

Klubi eest olid võistlustules kaks koolis õppivat põllumajanduse 3. kursuse õpilast Mattias Mättik ja Gabriel Künnapuu. Lisaks õpilastele astus võistluspõrandale ka kooli töötaja ja tõstmistreener Andres Viksi.

-73kg kehakaalus võistelnud Mattiase jaoks oli võistlus oluliseks tulemuse realiseerimise võimaluseks, kuna temal jäid vahele U20 EMV. Debüüt täiskasvanute klassis läks hästi ja Mattiase tulemused 75kg rebimises ja 80kg tõukamises tõid noormehele kaela hõbemedalid nii rebimises kui tõukamises. Mattias sai kahel korral ülesse ka 85kg tõukamises, kuid järelsurumise tõttu ei loetud katseid ära. Paraku Mattias seekord võistkonda ei mahtunud, et kaasa lüüa ka meeskonna arvestuses, kuid kuna noormehe areng on olnud märkimisväärne, siis ehk avaneb talle võimalus järgmistel täiskasvanute meeskondlikel MV-l

-96kg kehakaalus võistlesid nii Gabriel Künnapuu, kui Andres Viksi. Andres tuli selles kehakaalus Eesti meistriks nii rebimises 130kg kui tõukamises 155kg-ga. Gabrieli tulemused 90kg rebimises ja 101kg tõukamises andsid noormehele 5. koha. Noormees sai ülesse ka 105kg kaaluva kangi, kuid kahjuks seda katset ei loetud järelsurumise tõttu. Ka Gabrieli jaoks oli tegemist debüütvõistlusega, kuid esimest korda sai tema noormehena meeste võistkonnas võimaluse. Tema tulemused ületasid ootused ja tasuks sai ta kaela meeskondliku hõbemedali.

Treener  (ja võistleja) Andres Viksi

Võistlus pildislink opens on new pageVõistlus pildis">

Viimati muudetud 13.12.2021.