Eesti Kutsekoolide Rammumehe MV

Loomise kuupäev 28.05.2021

Neljapäeval,  27.05 korraldasid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool ja SK Olustvere Eesti Kutsekoolide Rammumehe MV. Võistlused toimusid kahes kategoorias -90 ja +90 kg. Meie koolist osalesid kergemate meeste seas Mattias Mättik ja Gabriel Künnapuu ning raskemate meeste seas Lauri Külv.

Alasid oli sedapuhku 5: raskuste kandmine, surumine lamades, raskuse hoidmine, jõutõmme ja rippumine.

Punkt punktis rebimine käis lõpuni välja kuid sedapuhku jäid kohad selliseks - kolmikvõit läks kergemate meeste puhul Tallinna EhituskoolileRaskemate meeste seas tuli 3. kohale!!! Lauri Külv. Lauri tõmbas küll maast lahti 222,5kg, kuid siis Rakvere 140kg kaaluv noormees sai hakkama lausa 262,5kg-se tõmbega, mis on ka uus Olustvere saalirekord! Eelmine rekord (260kg) oli kehalise kasvatuse õpetaja Andres Viksi oma.

Viimati muudetud 28.05.2021.