Uudised

Eesti juunioride meistrivõistlustelt toodi medaleid 11. november Helme Uusen


9. novembril toimusid Valgas Eesti juunioride MV ja Alfred Neulandi mälestusvõistlused tõstmises. Võistlustules olid ka meie kooli õpilased: Karl-Robert Karpa, Mairo Ott, Telina Tamm, Gabriel Künnapuu, Lauri Külv ja Mattias Mättik.Sportlased tõid ära 2 hõbemedalit. Medalitega naasid kehakaalus -81kg võistelnud ja 61kg rebinud ja 85kg tõuganud Mairo Ott ja kehakaalus -89kg 80kg rebinud ja 90 kg tõuganud Karl-Robert Karpa. 

Palju õnne sportlastele Eesti juunioride MV hõbemedalite puhul!!!

Eesti Meistrivõistluste arvestuses tegi kaasa veel Lauri Külv, kes tõukas 91 kg 102kgste noormeeste seas.Ülejäänud sportlased tegid kaasa Neulandi mälestusvõistluste arvestuses ja tulemused olid järgmised: Telina Tamm 43+56, Mattias Mättik 50+55 ja Gabriel Künnapuu 40+61. Kõik õpilased peale Karl-Robert Karpa (SS ÜLO) on ka oktoobris loodud Spordiklubi Olustvere liikmed. Klubi asutaja ja õpilaste juhendaja Andres Viksi.

9. novembril toimusid Valgas Eesti juunioride MV ja Alfred Neulandi mälestusvõistlused tõstmises. Võistlustules olid ka meie kooli õpilased: Karl-Robert Karpa, Mairo Ott, Telina Tamm, Gabriel Künnapuu, Lauri Külv ja Mattias Mättik.Sportlased tõid ära 2 hõbemedalit. Medalitega naasid kehakaalus -81kg võistelnud ja 61kg rebinud ja 85kg tõuganud Mairo Ott ja kehakaalus -89kg 80kg rebinud ja 90 kg tõuganud Karl-Robert Karpa. 

Palju õnne sportlastele Eesti juunioride MV hõbemedalite puhul!!!

Eesti Meistrivõistluste arvestuses tegi kaasa veel Lauri Külv, kes tõukas 91 kg 102kgste noormeeste seas.Ülejäänud sportlased tegid kaasa Neulandi mälestusvõistluste arvestuses ja tulemused olid järgmised: Telina Tamm 43+56, Mattias Mättik 50+55 ja Gabriel Künnapuu 40+61. Kõik õpilased peale Karl-Robert Karpa (SS ÜLO) on ka oktoobris loodud Spordiklubi Olustvere liikmed. Klubi asutaja ja õpilaste juhendaja Andres Viksi.