3X3 korvpalli turniir

Loomise kuupäev 26.05.2021

25.mail Tallinnas toimunud 3X3 korvpalli tänavaturniiril osales 4 kooli:Tallinna Merekool, Rakvere Ametikool, Pärnu Kutsehariduskeskus(2 võistkonda) ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool.

Õpilaste juhendaja Andres Viksi: meie kooli esindasid Rasmus Raidvere(3. kursus kokk), Kermo Linde(3. kursus põllumajandus), Janar Andrejanov(3. kursus põllumajandus) ja Markus Lind(1. kursus põllumajandus).

Turniiri esimeses mängus Pärnu 1. võistkonna vastu ei saanud korralikult käima, kuna poisid polnud enne sellistes tingimustes ja tavalisest väiksema palliga mänginud. Esimese mängu lõpuks leiti siiski rütm ja visketunnetus ülesse ning õnnestus ka mõned punktid koguda suuresti Rasmus Raidvere esituses.

Pärast väikest pausi ja kiiret analüüsi toimus mäng Rakverega, mis oli kuni viimaste sekunditeni väga pingeline. Mängu pilt oli hoopis teine ja tabavus oluliselt parem. Seekord oli Rakverel natukene rohkem õnne ning teise mängu seis jäi Rakvere kasuks vaid ühe punkti vahega. Rakvere oli ka see kool, kes mängis lõpuks finaalis Pärnu vastu.

Kolmas mäng Merekooliga oli samuti pingeline. Kord juhtisime meie ja kord nemad. Enne viimast minutit läks Merekool juhtima ühe punktiga, kuid Time Out'i võttes ja taktikaliselt läbi mõeldes õnnestus meil see mäng viiki mängida. Kuna viiki jääda ei tohtinud, läks mäng lisaajale. Lisaaeg käis 2 punktini, mille napsas seekord Merekool. Tulemuseks ülinapp Merekooli võit.

Neljandat mängu võtsime vabamalt, kuna tegemist oli Pärnu tugevama võistkonnaga. Pärnu lõpuks ka võitis. Ka sellest mängust õnnestus punkte napsata, kuid põhieesmärk milleks oli liikumiste ja lõigete realiseerimine ja siin üllatas Markus Lind, kes pinge langedes mängis väga hästi erinevaid olukordi lõpuni. Ka Kermo Linde näitas, et korvpallis loeb lõppude lõpuks pikkus ning võttis ilusti võitluses lauapalle endale ning ka blokk toimis.

Õpetaja jäi poistega rahule, kes tulid esiteks kooli esindama ja teiseks andsid endast ka turniiril maksimumi.

Tagasiside poistelt oli selline, et  kaks mängu (Merekooli ja Rakverega) jäid kripeldama, aga samas oli mõnus üle pika aja jälle võistelda

Viimati muudetud 26.05.2021.