RKT koolitus Digitaalsete vahendite ja veebikeskkonna kasutamine käeliste tegevuste juhendamisel

22. veebruar 2021 - 23. veebruar 2021

Asukoht Olustvere TMK õppehoone

Koolituse pikkus: 48 õppetundi, sellest 14 tundi iseseisvat tööd

Koolitus toimub:  22. veebruar, 23. veebruar, 5. märts, 6. märts 2021

Koolituse sihtgrupp:

• käsitööettevõtjad
  • huvikoolide käeliste tegevuste õpetajad
  • käsitööringide juhendajad

Koolituse läbinud õppija:

• Teab erinevaid digitaalseid õppekeskkondi, oskab välja tuua nende eripärasid, võimalusi, kasutustingimusi ning nimetada erinevate keskkondade turvariske.
  • Oskab luua veebiseminari keskkonnas (näiteks Moodle BigBlueButton) uut koolitust, määrata selle erinevaid sätteid, seadistada audiot ja videot, jagada selles keskkonnas faile, vahetada esitleja rolli, selle vahendi abil veebitundi salvestada.
  • Teab ja kasutab dokumendikaamera funktsioone sihipäraselt.
  • Kasutab eesmärgipäraselt dokumendikaamerat ja veebikaamerat käeliste tegvuste  ja töövõtete näitamisel BBB vahendusel veebitunnis või –koolitusel.
  • Loob käsitöö töövõtete või käeliste oskuste videoid, selgitab oma tegevust ja töökäiku.
  • Seadistab kaamera vastavalt planeeritud tegevusele ning jälgib erinevaid kvaliteedinäitajaid.
  • Töötleb loodud videoid vabavaralise programmi abil lihtsamate töövõtetega.
  • Jagab omaloodud video linki kokkulepitud tingimustel ja viisil.

Koolitajad:

Ingrid Uus, lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias rahvusliku tekstiili eriala (2004). Rahvakunsti- ja käistöömeister tekstiili alal 6. tase. Alates 2008. aastast Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis disaini ja käsitöö õppekavarühmas kutseõpetaja.

Alar Ani, EUCIP Core level Certificate 2011; CCNA Discovery: Networking for Home and small Businesses 2012; Kutsetunnistus IT- spetsialist, tase 4  (BCS koolitus)  2013; Kutsepedagoogika  (360 h ) täienduskoolitus Tartu Ülikoolis 2018-2019;

Alates 2018 haridustehnoloog-arvutiõpetaja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis.

Koolituse täpsema õppekava leiad SIIT

Koolitusele saad registreerida SIIN

Koolitust toetab EL Sotsiaalfond ning Haridus- ja Teadusministeerium ning see on osalejale TASUTA

Vaata rohkem sündmusi
Avaldatud 14.01.2021. Viimati muudetud 18.01.2021.