Oluline

TULE ÕPILASVARJUKS! 30. jaanuar Helme Uusen

Hea põhikooli lõpetaja,

oled otsustanud jätkata õpinguid peale põhikooli lõpetamist kutseõppeasutuses, kuid eriala suhtes kahtled.

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool ootab Sind õpilasvarjuks tutvuma maaturismi, toiduainete tehnoloogia, koka, pagar-kondiitri ja põllumajandustöötaja erialaga.

Võimalus külastada teoreetilisi ainetunde, osaleda praktilistes tegevustes, tutvuda õpilaskodu, söökla ja vaba aja veetmise võimalustega.

Eelnevalt lepi kokku aeg: metoodika@olustvere.edu.ee, tel 4374 244.

Tule kindlasti, Sind ootab ees põnev päev!

Hea põhikooli lõpetaja,

Eelnevalt lepi kokku aeg: metoodika@olustvere.edu.ee, tel 4374 244.

Tule kindlasti, Sind ootab ees põnev päev!