Uudised

Selgus Eesti meister sangpommi tõstmises 02. detsember Helme Uusen


Nädalavahetusel 30. novembril selgitati Järva-Jaani Gümnaasiumis välja Eesti paremik sangpommi tõstmises.

Võistlusaladeks olid sangpommi rebimine ja tõukamine.

Võistlustules oli loomulikult ka meie kooli õpilane Raido Selge.

Napp võit tuli -75kg kaaluvate noormeeste arvestuses teise koha mehe üle 13 punktiga. Raido tulemus oli 16 kg pommidega 110 korda tõukamises ja 215 kordust rebimises, mis tõid Raidole 435 punkti. Kõik on ka noormehe uued isiklikud rekordid.

Palju õnne värskele Eesti meistrile!!!

Nädalavahetusel 30. novembril selgitati Järva-Jaani Gümnaasiumis välja Eesti paremik sangpommi tõstmises.

Võistlusaladeks olid sangpommi rebimine ja tõukamine.

Võistlustules oli loomulikult ka meie kooli õpilane Raido Selge.

Napp võit tuli -75kg kaaluvate noormeeste arvestuses teise koha mehe üle 13 punktiga. Raido tulemus oli 16 kg pommidega 110 korda tõukamises ja 215 kordust rebimises, mis tõid Raidole 435 punkti. Kõik on ka noormehe uued isiklikud rekordid.

Palju õnne värskele Eesti meistrile!!!