Palju õnne kooli sünnipäeva puhul 30. jaanuar Helme Uusen

30.jaanuaril koguneb koolipere aktusele, et tähistada kooli sünnipäeva.

Kool alustas tegevust 1914. aastal Kõo mõisas Kõrgemajärgulise Alampõllutöökoolina, mis 1917. aastal muudeti põllutöökeskkooliks. 1920. aastal jätkas kool tegevust Olustveres Eesti Aleksandri Põllutöökeskkooli nime all.

Peale aktust toimub kooli territooriumil FOTOJAHT 2024. Fotojahil tuleb etteantud teemade raames lavastada lõbusaid seiku erinevate hoonete taustal.

Palju õnne kooliperele ja kõigile Olustvere sõpradele!

30.jaanuaril koguneb koolipere aktusele, et tähistada kooli sünnipäeva.

Palju õnne kooliperele ja kõigile Olustvere sõpradele!