Oluline

Rahvusvaheline koolinoorte künnivõistlus 21.09.2019 14. mai Henn Koplikask


Ajakava

19. september, neljapäev

Välisvõistlejate saabumine, majutumine õpilaskodus;  tutvumine Olustverega; õhtusöök

 

20. september, reede

8.30…9.00 hommikusöök sööklas /külalised/

9.15 tehnika loosimine välisvõistlejatele, tehnikaga tutvumine õppetalus

12.00…12.45 lõunasöök söökla baariruumis külalistele

13.00 instrueerimine, loosimine (kõigile võistlejatele) põllul; järgneb proovikünd

17.30 traktorite rivistamine lipuväljakul

18.00 õhtusöök sööklas /külalised + meie õpilased/

 

21. september, laupäev

7.00…7.45 hommikusöök sööklas

8.00 künnivõistluste avamine lipuväljakul

 

Esimesed kündjad:

8.20…8.30 sõit võistlusplatsile

8.30…8.45 võistlusplatsi märgistamine (kollane lipp)

8.45…9.05 avavagu (roheline lipp)

9.05…9.40 avavao hindamine (punane lipp)

9.40…12.20 põhikünd (roheline lipp)

Traktorite rivistamine lipuväljakul

 

11.30…13.15 lõunasöök lipuväljakul /kõigile/

 

Teised kündjad:

12.30…12.40 sõit võistlusplatsile

12.40…12.55 võistlusplatsi märgistamine (kollane lipp)

12.55…13.15avavagu (roheline lipp)

13.15…13.50 avavao hindamine (punane lipp)

13.50…16.30 põhikünd (roheline lipp)

Traktorite rivistamine lipuväljakul

 

16.30…17.30 õhtusöök lipuväljakul Eesti võistlejatele

18.00 võistluste lõpetamine lipuväljakul

19.00 vastuvõtt lossis kohtunikele ja väliskülalistele

 

22. september, pühapäev

9.00…9.30 hommikusöök sööklas

 

Välisvõistlejate lahkumine; soovijatele võimalus tutvuda Eestimaaga

NB!!! Võistlused toimuvad maailmameistrivõistluste reeglite järgi

Ajakava

19. september, neljapäev

Välisvõistlejate saabumine, majutumine õpilaskodus;  tutvumine Olustverega; õhtusöök

 

20. september, reede

8.30…9.00 hommikusöök sööklas /külalised/

9.15 tehnika loosimine välisvõistlejatele, tehnikaga tutvumine õppetalus

12.00…12.45 lõunasöök söökla baariruumis külalistele

13.00 instrueerimine, loosimine (kõigile võistlejatele) põllul; järgneb proovikünd

17.30 traktorite rivistamine lipuväljakul

18.00 õhtusöök sööklas /külalised + meie õpilased/

 

21. september, laupäev

7.00…7.45 hommikusöök sööklas

8.00 künnivõistluste avamine lipuväljakul

 

Esimesed kündjad:

8.20…8.30 sõit

võistlusplatsile

8.30…8.45 võistlusplatsi märgistamine (kollane lipp)

8.45…9.05 avavagu (roheline lipp)

9.05…9.40 avavao hindamine (punane lipp)

9.40…12.20 põhikünd (roheline lipp)

Traktorite rivistamine lipuväljakul

 

11.30…13.15 lõunasöök lipuväljakul /kõigile/

 

Teised kündjad:

12.30…12.40 sõit võistlusplatsile

12.40…12.55 võistlusplatsi märgistamine (kollane lipp)

12.55…13.15avavagu (roheline lipp)

13.15…13.50 avavao hindamine (punane lipp)

13.50…16.30 põhikünd (roheline lipp)

Traktorite rivistamine lipuväljakul

 

16.30…17.30 õhtusöök lipuväljakul Eesti võistlejatele

18.00 võistluste lõpetamine lipuväljakul

19.00 vastuvõtt lossis kohtunikele ja väliskülalistele

 

22. september, pühapäev

9.00…9.30 hommikusöök sööklas

 

Välisvõistlejate lahkumine; soovijatele võimalus tutvuda Eestimaaga

NB!!! Võistlused toimuvad maailmameistrivõistluste reeglite järgi