Avaaktusel juhatati sisse uus õppeaasta 04. september Sandra Urvak

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis tervitati uut õppeaastat 2. septembril toimunud avaaktusel. Sel aastal alustas põllumajanduse, maaturismi ja koka eriala päevaõppes kooliteed kokku 71 noort. Kooliperet tervitasid nii koolidirektor Arnold Pastak kui ka õppeosakonna juhataja Helle Aunap.

Põllumajanduse eriala 3. kursuse õpilasele Oliver Kruusele anti pidulikult üle Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli vilistlase Helmut Anieri nimeline stipendium. Sellise tunnustuse pälvib põllumajanduse erialal õppiv noor, kes on oma õpingutesse ja töösse suhtumisel eeskujuks kaasõpilastele.

Tänati ja tunnustati ka 57 aastat OTMKs tegutsenud armastatud õpetajat Elviira Grosbergi.

Aktuse lõpul viidi lilled Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli eelkäija Eesti Aleksandrikooli mõtte algataja Jaan Adamsoni ausamba jalamile.

Rohkem fotosid aktusest leiab SIIT.

Töökat ja viljakat õppeaastat kõigile!

stvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis tervitati uut õppeaastat 2. septembril toimunud avaaktusel. Sel aastal alustaspõllumajanduse, maaturismi ja koka eriala päevaõppes kooliteed kokku 71 noort. Kooliperettervitasid nii koolidirektor Arnold Pastak kui ka õppeosakonna juhataja Helle Aunap.

Põllumajanduse eriala 3. kursuse õpilasele Oliver Kruusele anti pidulikultüle Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli vilistlase Helmut Anieri nimeline stipendium. Sellise tunnustuse pälvib põllumajanduse erialal õppiv noor, kes on oma õpingutesse ja töösse suhtumisel eeskujuks kaasõpilastele.

Tänati ja tunnustati ka 57 aastat OTMKs tegutsenudarmastatud õpetajat Elviira Grosbergi.

Aktuse lõpul viidi lilled Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolieelkäija Eesti Aleksandrikooli mõtte algataja Jaan Adamsoni ausambajalamile.

Rohkem fotosid aktusest leiab

target="_blank">SIIT.

Töökat ja viljakat õppeaastat kõigile!

Olu