Täiendusõppe koolitused

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool pakub alljärgnevaid täienduskoolitus kursusi

Info: koolitus@olustvere.edu.ee või tel. +372 43 74 234; +372 5059 304 Koolituste eest vastaja: Marika Šadeiko - projekti- ja arendusjuht

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool on Eesti Töötukassa koolituspartner. Vaata erinevaid võimalusi koolituste toetusteks sh. tööandjale  SIIT

VALDKOND: Käsitöö

RKT koolitus: Digitaalsete vahendite ja veebikeskkonna kasutamine käeliste tegevuste juhendamisel - 48 tundi, sellest 14 tundi iseseisvat tööd (22.veebruar 2021 - 6.märts 2021). Sihtgrupp: käsitööettevõtjad, huvikoolide käeliste tegevuste õpetajad, käsitööringide juhendajad

VALDKOND: Põllumajandus ja loomakasvatus

PRIA PIP loomakasvatusprogrammi koolitus: Lambaliha esmane käitlemine (29.jaanuar 2021) Täienduskoolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames, rahastamisallikas: riigieelarve, Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).
PRIA PIP loomakasvatusprigrammi koolitus: Lihaveise liha töötlemine (5. veebraur - 6.veebruar 2021). Täienduskoolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames, rahastamisallikas: riigieelarve, Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).

PRIA PIP loomakasvatusprogrammi koolitus: Veiseliha esmane käitlemine (19.veebruar 2021). Täienduskoolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames, rahastamisallikas: riigieelarve, Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD)
.
TASULINE KOOLITUS: Mesinduse kursus väiketootjatele  - 80 tundi (algab 9.jaanuar 2021). Koolituse hind 275 eurot (Koolitusgrupp on komplekteerunud)

VALDKOND: Toiduainete töötlemine

TASULINE KOOLITUS: Makroonide valmistamine -  5 tundi (30.jaanuaril 2021). Koolituse hind 25 eurot

VALDKOND: Majandusarvestus ja maksundus

VALDKOND: Sekretäri- ja kontoritöö

VALDKOND: Transporditeenused

Tasuline koolitus: T-kategooria juhilibade taotlemine (KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERUNUD!)

VALDKOND: Reisimine, turism ja vaba aja veetmine

VALDKOND: Majutamine ja toitlustamine

Ettevõtete poolt tellitavad koolitused:

Toiduhügieen - 8 õppetundi

VALDKOND: Arvutikasutus

Ettevõtete poolt tellitavad koolitused (võimalik on ka erinevate teemade kombineerime ja ühendamine tulenevalt ettevõtte vajadustest):

Digiturvalisus - 5 tundi

Arvutikasutus: tabeltöötlusprogramm Excel - 24 tundi

Arvutikasutus: tekstitöötlusprogramm Word - 15 tundi

Meeskonnatöö juhtimine virtuaalajastul - 12 tundi

Digiturvalisus ning töö virtuaalsetes meeskondades - 26 tundi

Liitreaalsuse kasutamine ettevõtte turundamiseks - 26 tundi