Täiendusõppe koolitused

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool pakub alljärgnevaid täienduskoolitus kursusi

Info: koolitus@olustvere.edu.ee või tel. +372 43 74 234; +372 5059 304 Koolituste eest vastaja: Marika Šadeiko - projekti- ja arendusjuht

VALDKOND: Käsitöö

RKT koolitus: Käsikudumismasina abiplaadil kudumise tehnikad ja kudumisvõtted (14.veebruar - 3.oktoober 2020) KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERUNUD!

RKT koolitus: Klaasist käsitööesemete disainimine, valmistamine ja nende turundamine sotsiaalmeedias (21.september - 3.oktoober 2020) KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERUNUD!

RKT koolitus: Meeskonnatöö: mitmest osast koosneva klaasskulptuuri valmistamine puhumistehnikas (19.oktoober - 25.oktoober 2020) KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERUNUD!

RKT koolitus: Skulpturaalse vormi valmistamine potikedral ja keraamika puupõletus (10.august - 22.august 2020) KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERUNUD!

VALDKOND: Põllumajandus ja loomakasvatus

PIP loomakasvatusprogrammi koolitus: Veiste söötmine (21.veebruar 2020 - Viimane koolituspäeb täpsustamisel COVID 19 tingitud olukorra tõttu  ). Koolitus toimub MAK 2014 - 2020 meetme "Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames).

PRIA PIP loomakasvatusprogrammi koolitus: Põllumajandusloomade heaolu - hobuste tervishoid (edasi lükatud eriolukorrast tulenevalt). (Koolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames)

PRIA PIP infopäev: Põllumajandusloomade heaolu - hobused (edasi lükatud eriolukorrast tulenevalt). (Koolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames)

TASULINE KOOLITUS: Mesinduse kursus väiketootjatele (Alguskuupäev eriolukorrast tingituna täpsustamisel) Koolituse hind 275 eurot

VALDKOND: Toiduainete töötlemine

PRIA meetme 1.1 koolitus: Piimatoodete omadused (30.juuli - 7.august 2020) KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERUNUD!

Tasuline koolitus: Lihakonservide valmistamine (27.august - 28.august 2020) Maksumus 90 eurot

PRIA meetme 1.1 koolitus: Vinnutatud/kuivatatud ja fermenteeritud toodete valmistamise koolitus (25.september - 24.oktoober 2020)

Tasuline koolitus: Prantsusepärased koogid (Edasi lükatud) Maksumus 85 eurot

RKT koolitus: Köögiviljade hapendamine ja jookide käärimise alused (vene keeles: Edasi lükatud)

Tasuline koolitus: Prantsusepärased tordid (Edasi lükatud) Maksumus 85 eurot

Tasuline koolitus: Desserdid kondiitritoodetes (Edasi lükatud ) Maksumus 85 eurot

VALDKOND: Majandusarvestus ja maksundus

RKT koolitus: Finantsarvestus ja aastaaruande koostamine väikeettevõtjale (12.november - 27.november 2020)

VALDKOND: Sekretäri- ja kontoritöö

VALDKOND: Reisimine, turism ja vaba aja veetmine

VALDKOND: Majutamine ja toitlustamine

VALDKOND: Arvutikasutus

TASULINE KOOLITUS: Arvutikasutuse algõpetus: tabeltöötlusprogramm Excel  (6.august - 7.august 2020). Koolituse hind 45 eurot.

TASULINE KOOLITUS: Veebipoe ja veebilehe loomise koolitus (4.august - 27.august 2020). Koolituse hind 290 eurot. Koolitust saab läbida valides vaid vajalikud moodulid (mooduli hind sõltub  valitud moodulist)

VALDKOND: Aiandus

Tasuline koolitus: Väikeaia kujundamise kursus (26.august 2020 - 9.aprill 2021). Maksumus 250.-

•