Õppehoone

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkla 60 sõidukile

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 200m)

Raudteejaam: Olustvere (ca 1,5 km)

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Eriala juhtõpetajad Kursusejuhendajad Õppeosakond Õpilaskodud Söökla Õppetööstus Õppetalu Olustvere mõis Üldosakond Majandusosakond

Ametikoht
 
Juhtkond (9)

Arnold Pastak

Direktor
+372 5077467
arnold.pastak@olustvere.edu.ee


Riho Kala

Õppetalu juhataja
+372 5133 703
riho.kala@olustvere.edu.ee


Ülo Kreem

Majandusjuhataja
+372 5537284
ulo.kreem@olustvere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 08:00-17:00

Malle Peterson

Söökla juhataja
+372 4377 238
malle.peterson@olustvere.edu.ee


Tiina Randaru

Mõisajuhataja
+372 4374 280
tiina.randaru@olustveremois.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 10:00-16:00

Diana Teemo

Kantseleijuhataja
+372 4374 290
diana.teemo@olustvere.edu.ee


Meriliis Villems

Õppeosakonna juhataja
+372 4374244
meriliis.villems@olustvere.edu.ee


Marika Šadeiko

Projekti- ja arendusjuht
+372 4374234
marika.shadeiko@olustvere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 08:00-17:00

Edgar Lepman

Õppetööstuse juhataja
+372 4374239
edgar.lepman@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toiduainete töötlemise valdkonna koordinaator

Õpetajad (45)

Agnes Kurg

Õpetaja
+372 4374244
agnes.kurg@olustverepk.edu.ee


Alar Ani

Õpetaja-haridustehnoloog
+372 56485625
alar.ani@olustvere.edu.ee


Andres Viksi

Õpetaja
+372 4374244
andres.viksi@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM22B


Anne Saarva

Õpetaja
+372 4374244
anne.saarva@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM 20


Annika Kala

Õpetaja
+372 4374244
annika.kala@olustverepk.edu.ee


Anu Kivi

Õpetaja
+372 4374244
anu.kivi@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM23B, K21, MTT21


Astra Aavik

Õpetaja
+372 437 4380
astra.aavik@olustvere.edu.ee


Elli Vendla

Õpetaja
+372 4374244
elli.vendla@olustvere.edu.ee


Endla Pesti

Õpetaja
+372 4374244
endla.pesti@olustvere.edu.ee


Ene Raba

Õpetaja
+372 4374 390
ene.raba@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Finantsist-kulujuht


Eve Klettenberg

Õpetaja
+372 4374 239
eve.klettenberg@olustvere.edu.ee


Heino Kannel

Õpetaja
+372 4374244
heino.kannel@olustvere.edu.ee


Heli Paltser

Õpetaja
+372 4374244
heli.paltser@olustvere.edu.ee


Helle Aunap

Õpetaja
+372 4374244
helle.aunap@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja  (K22+MTT22)


Iina Kalbri

Õpetaja
+372 4374244
iina.kalbri@olustvere.edu.ee


Indrek Mägi

Õppemeister
indrek.magi@olustvere.edu.ee


Inga Ots

Õpetaja
+372 4374244
inga.ots@olustvere.edu.ee


Jarõna Ilo

Õpetaja
+372 4374244
jarona.ilo@olustvere.edu.ee


Kai Kiudsoo-Värv

Õpetaja
+372 4374380
kai.kiudsoo.varv@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klaasipuhuja assistendi eriala õpetaja


Kaiti Pirs

Õpetaja
+372 4374244
kaiti.pirs@olustvere.edu.ee


Kateriin Rikken

Õpetaja
+372 4374244
kateriin.rikken@olustvere.edu.ee


Katrin Kurvits

Õpetaja
+372 4374244
katrin.kurvits@olustvere.edu.ee


Lagle Vilu

Õpetaja
+372 4374234
lagle.vilu@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja TUR23, K23


Laine Peedu

Õpetaja
+372 4374244
laine.peedu@olustvere.edu.ee


Liivi Hansen

Õpetaja
+372 4374244
liivihansen9@gmail.com


Loore Kreem

Õpilaskodu kasvataja
+372 4344 105
loore.kreem@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalainete õpetaja


Maire Vesingi

Õpetaja
+372 4374244
maire.vesingi@olustvere.edu.ee


Margit Kirss

Õpetaja
+372 4374244
margit.kirss@olustvere.edu.ee


Margit Mald

Õpetaja
+372 4374244
margit.mald@olustvere.edu.ee


Marika Kaska

Õpetaja
+372 4374244
marika.kaska@olustvere.edu.ee


Marika Külm

Õpetaja
+372 4374244
marika.kylm@olustvere.edu.ee


Marika Oeselg

Õpetaja
+372 4374244
marika.oeselg@olustvere.edu.ee


Marje Riis

Õpetaja
+372 4374244
marje.riis@olustvere.edu.ee


Marjel Einulo

Õpetaja
+372 4374244
marjel.einulo@olustverepk.edu.ee


Miljan Talvet

Õpetaja
+372 4374244
miljan.talvet@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Majandusarvestuse, kontoritöö koolituse koordinaator


Miralda Paivel

Õpetaja
+372 4374244
miralda.paivel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põllumajanduse valdkonna koordinaator

Kursusejuhendaja PM21A, PM21B


Piret Hirv

Õpetaja
+372 4374244
piret.hirv@olustverepk.edu.ee


Piret Tõnisson-Särk

Õpetaja
+372 4374244
piret.tonisson@olustverepk.edu.ee


Reet Pärna

Õpetaja
+372 4374244
reet.parna@olustvere.edu.ee


Reti Randoja-Muts

Õpetaja
+372 4374244
retirandojamuts@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM23A


Roman Aver

Õpetaja
+372 4374244
roman.aver@olustvere.edu.ee


Sandra Urvak

Õpetaja
+372 4374244
sandra.urvak@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Fotograafia õpetaja


Tiina Ardel

Õpetaja
+372 4374244
tiina.ardel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Turismikoolituse koordinaator, koka eriala praktikate koordinaator


Valmar Lutsar

Mesinik
+372 4374 244
valmar.lutsar@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesiniku õppekava juhtõpetaja


Ülle Toots

Õpetaja
+372 4374244
ylle.toots@olustvere.edu.ee

Eriala juhtõpetajad (5)

Miljan Talvet

Õpetaja
+372 4374244
miljan.talvet@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Majandusarvestuse, kontoritöö koolituse koordinaator


Miralda Paivel

Õpetaja
+372 4374244
miralda.paivel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põllumajanduse valdkonna koordinaator

Kursusejuhendaja PM21A, PM21B


Tiina Ardel

Õpetaja
+372 4374244
tiina.ardel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Turismikoolituse koordinaator, koka eriala praktikate koordinaator


Valmar Lutsar

Mesinik
+372 4374 244
valmar.lutsar@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesiniku õppekava juhtõpetaja


Edgar Lepman

Õppetööstuse juhataja
+372 4374239
edgar.lepman@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toiduainete töötlemise valdkonna koordinaator

Kursusejuhendajad (8)

Andres Viksi

Õpetaja
+372 4374244
andres.viksi@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM22B


Anne Saarva

Õpetaja
+372 4374244
anne.saarva@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM 20


Anu Kivi

Õpetaja
+372 4374244
anu.kivi@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM23B, K21, MTT21


Helle Aunap

Õpetaja
+372 4374244
helle.aunap@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja  (K22+MTT22)


Merle Vaidem

Õppemeister
merle.vaidem@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM22A


Miralda Paivel

Õpetaja
+372 4374244
miralda.paivel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põllumajanduse valdkonna koordinaator

Kursusejuhendaja PM21A, PM21B


Reti Randoja-Muts

Õpetaja
+372 4374244
retirandojamuts@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM23A


Lagle Vilu

Õpetaja
+372 4374234
lagle.vilu@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja TUR23, K23

Õppeosakond (5)

Meriliis Villems

Õppeosakonna juhataja
+372 4374244
meriliis.villems@olustvere.edu.ee


Helme Uusen

Õppeosakonna sekretär
+372 4374244
metoodika@olustvere.edu.ee


Alar Ani

Õpetaja-haridustehnoloog
+372 56485625
alar.ani@olustvere.edu.ee


Elvi Mägi

Raamatukogu juhataja
+372 4374264
raamatukogu@olustvere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 08:00-17:00

Karin Kiilaspä

Õpilasnõustaja
+372 4374244
karin.kiilaspa@olustvere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8.20-16.00
Õpilaskodud (6)

Eha Raidsalu

Õpilaskodu kasvataja
+372 4344 105
eha.raidsalu@olustvere.edu.ee


Heda Herranen

Õpilaskodu kasvataja
+372 4344 105
heda.herronen@olustvere.edu.ee


Eha Raidsalu

Administraator
+372 4344 105
opilaskodu@olustvere.edu.ee


Loore Kreem

Õpilaskodu kasvataja
+372 4344 105
loore.kreem@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalainete õpetaja


Angela Põder

Puhastusteenindaja
+372 4344 105
angela.poder@olustvere.edu.ee


Karin Kase

Õpilaskodu korrapidaja
+372 4344105
karin.kase@olustvere.edu.ee

Söökla (7)

Kadri Gerdt

Õppetööstuse-söökla abitööline
+372 4377 238
kadri.gerdt@olustvere.edu.ee


Kaidi Kuldvere

Õppetööstuse-söökla klienditeenindaja
+372 4377 238
kaidi.kuldvere@olustvere.edu.ee


Maire Kõuts

Kokk
+372 4377 238
maire.kouts@olustvere.edu.ee


Malle Peterson

Söökla juhataja
+372 4377 238
malle.peterson@olustvere.edu.ee


Kaie Toom

Kassapidaja-juhataja abi
+372 4377 238
sookla@olustvere.edu.ee


Elen Toom

Söökla puhastusteenindaja-abitööline
+372 4377 238
elen.toom@olustvere.edu.ee


Giina Ulk

Kokk
+372 4377 238
giina.ulk@olustvere.edu.ee

Õppetööstus (5)

Edgar Lepman

Õppetööstuse juhataja
+372 4374239
edgar.lepman@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toiduainete töötlemise valdkonna koordinaator


Eve Klettenberg

Õpetaja
+372 4374 239
eve.klettenberg@olustvere.edu.ee


Helis Teder

Piimatoodete tehnoloog
+372 4374239
helis.teder@olustvere.edu.ee


Lija Hanstein

Laborant
+372 4374 239
labor@olustvere.edu.ee


Katrin Aid

Õppetööstuse töötaja
+372 4374239
katrin.aid@olustvere.edu.ee

Õppetalu (8)

Riho Kala

Õppetalu juhataja
+372 5133 703
riho.kala@olustvere.edu.ee


Aleksander Jürgen

Õppemeister
aleksander.jyrgen@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

B-kategooria sõiduõpetaja


Averi Kolju

Õppetalu töötaja
averi.kolju@olustvere.edu.ee


Eelika Vainola

Õppetalu töötaja
eelika.vainola@olustvere.edu.ee


Indrek Mägi

Õppemeister
indrek.magi@olustvere.edu.ee


Inga Ots

Tallimees-ratsatreener
inga.ots@olustvere.edu.ee


Merle Vaidem

Õppemeister
merle.vaidem@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kursusejuhendaja PM22A


Valmar Lutsar

Mesinik
+372 4374 244
valmar.lutsar@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesiniku õppekava juhtõpetaja

Olustvere mõis (8)

Tiina Randaru

Mõisajuhataja
+372 4374 280
tiina.randaru@olustveremois.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 10:00-16:00

Carol Mülperk

Mõisa kokk
+372 4374280
carol.mulperk@olustveremois.ee


Hele Valmet

Puhastusteenindaja
+372 4374 280
hele.valmet@olustveremois.ee


Kaie Vakepea

Klaasitöökoja assistent
+372 4374380
kaie.vakepea@olustveremois.ee


Kadri Kunnus

Keraamikatöökoja meister
+372 4374 380
kadri.kunnus@olustveremois.ee


Lyzell Lohvart-Urve

Keraamikatöökoja meister
+372 4374 380
lyzell.lohvart-urve@olustveremois.ee


Markus Pärnamets

Puidukoja meister
markus.parnamets@olustveremois.ee


Mirjam Pärnamets

Turundaja - klienditeenindaja
mirjam.parnamets@olustveremois.ee

Üldosakond (4)

Henn Koplikask

Infotehnoloog
+372 5223238
henn.koplikask@olustvere.edu.ee


Marika Šadeiko

Projekti- ja arendusjuht
+372 4374234
marika.shadeiko@olustvere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 08:00-17:00

Diana Teemo

Kantseleijuhataja
+372 4374 290
diana.teemo@olustvere.edu.ee


Ene Raba

Õpetaja
+372 4374 390
ene.raba@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Finantsist-kulujuht

Majandusosakond (9)

Ülo Kreem

Majandusjuhataja
+372 5537284
ulo.kreem@olustvere.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 08:00-17:00

Angela Põder

Puhastusteenindaja
+372 4344 105
angela.poder@olustvere.edu.ee


Kaupo Lindemann

Remonditööline
+372 4374290
kaupo.lindemann@olustvere.edu.ee


Raivo Jaanhold

Remonditööline
+372 4374290
raivo.jaanhold@olustvere.edu.ee


Raul Hunt

Elektrivaldkond
+3724374290
raul.hunt@olustvere.edu.ee


Eha Raidsalu

Administraator
+372 4344 105
opilaskodu@olustvere.edu.ee


Karin Kase

Õpilaskodu korrapidaja
+372 4344105
karin.kase@olustvere.edu.ee


Tiiu Teiva

Puhastusteenindaja
+372 4374290
tiiu.teiva@olustvere.edu.ee


Heili Sepp

Puhastusteenindaja
+372 4374290
heili.sepp@olustvere.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Õppehoone

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkla 60 sõidukile

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 200m)

Raudteejaam: Olustvere (ca 1,5 km)

Õpilaskodu

Üldinfo
Kaart
Parkimine

20 kohta

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 400m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,7 km)

Ühiselamu

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Jah

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 50m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1 km)

Söökla

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Jah

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 400 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,5 km)

Õppetööstus

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Jah

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 400 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,5 km)

Meekoda

Üldinfo
Kaart
Parkimine

5 kohta

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 400 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,7 km)

Klaasi- ja keraamikakoda

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Jah

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 450 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,5 km)

Olustvere loss

Üldinfo
  • Mõisa allee 12, Olustvere alevik, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa

  • +372 4374280

  • E-RL 10.00-17.00 (september-aprill)

Kaart
Parkimine
Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 100 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,1 km)

Leivakoda

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Jah

Transport

Bussipeatus: Olustvere (ca 280 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,3 km)

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.