Vastuvõtt

TULE ÕPILASVARJUKS!

Hea põhikooli lõpetaja,

oled otsustanud jätkata õpinguid peale põhikooli lõpetamist kutseõppeasutuses, kuid eriala suhtes kahtled.

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool ootab Sind õpilasvarjuks tutvuma maaturismi, koka või põllumajandustöötaja erialaga.

Võimalus külastada teoreetilisi ainetunde, osaleda praktilistes tegevustes, tutvuda õpilaskodu, söökla ja vaba aja veetmise võimalustega.

Eelnevalt lepi kokku aeg: metoodika@olustvere.edu.ee, tel 437 4244.

Tule kindlasti, Sind ootab ees põnev päev!

Hea põhikooli lõpetaja,

Eelnevalt lepi kokku aeg: metoodika@olustvere.edu.ee, tel 437 4244.

Tule kindlasti, Sind ootab ees põnev päev!