News

Erasmus+ projekti raames õpirändel Rumeenias. 16. January Helme Uusen


Klaasikoja meister  Eili Soon viibib perioodil 16.01-27.01.2023 Erasmus+ projekti raames õpirändel Rumeenias. Eesmärk on minna klaasialasele õpirändele  Bukaresti Rahvusliku Kunstiülikooli Dekoratiivse Kunsti ja Disaini teaduskonda klaasi osakonda, tutvuda sealse kuumtöötluskojaga, puhuda ja modelleerida kuuma klaasi. Lisaks õppida professor Ioana Stelea käe all klaasi graveerimist külmtöötlusstuudios ja vahetada õppejõudude ning üliõpilastega erialaseid kogemusi ja teadmisi. Saadud kogemustepagasit soovib Eili jagada hiljem meie kooli klaasipuhuja assistendi eriala õpilastega.

Klaasikoja meister  Eili Soon viibib perioodil 16.01-27.01.2023 Erasmus+ projekti raames õpirändel Rumeenias. Eesmärk on minna klaasialasele õpirändele  Bukaresti Rahvusliku Kunstiülikooli Dekoratiivse Kunsti ja Disaini teaduskonda klaasi osakonda, tutvuda sealse kuumtöötluskojaga, puhuda ja modelleerida kuuma klaasi. Lisaks õppida professor Ioana Stelea käe all klaasi graveerimist külmtöötlusstuudios ja vahetada õppejõudude ning üliõpilastega erialaseid kogemusi ja teadmisi. Saadud kogemustepagasit soovib Eili jagada hiljem meie kooli klaasipuhuja assistendi eriala õpilastega.