News

5.EUROPEA AGRO Challenge kolmas koht! 23. August Helme Uusen


Ajavahemikul 21.-25.08 toimuvad juba  viiendat korda põllumajanduslikud võistlused EUROPEA AGRO Challenge. Seekordne korraldajariik on Austria.  Osalemas on võistkonnad 18 riigist. Eesti 4-liikmelise võistkonna moodustavad põllumajandustöötaja eriala  õpilased Siim Arusalu ja Tauri Tõnismäe Järvamaa Kutsehariduskeskusest ning meie koolist Tanel Malbe ja Telina Tamm. Võistkonnale toeks on inglise keele õpetaja Reet Pärna.

 

Ajavahemikul 21.-25.08 toimuvad juba  viiendat korda põllumajanduslikud võistlused EUROPEA AGRO Challenge. Seekordne korraldajariik on Austria.  Osalemas on võistkonnad 18 riigist. Eesti 4-liikmelise võistkonna moodustavad põllumajandustöötaja eriala  õpilased Siim Arusalu ja Tauri Tõnismäe Järvamaa Kutsehariduskeskusest ning meie koolist Tanel Malbe ja Telina Tamm. Võistkonnale toeks on inglise keele õpetaja Reet Pärna.