News

Maaeluministri vastuvõtt maamajanduserialade lõpetajatele 30. June Helme Uusen


Maaeluminister Urmas Kruuse tunnustab 30.juunil Maaeluministeeriumis maamajanduse ja merendusega seotud kutse– ja kõrgharidusõppe 2022. aasta parimaid lõpetajaid. Maaeluministeeriumi suurde saali on palutud parimad lõpetajad Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Luua Metsanduskoolist, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist, Räpina Aianduskoolist, Eesti Maaülikoolist, Tallinna Tehnikaülikoolist ja Tartu Ülikoolist.

Meie koolist osalevad vastuvõtul põllumajandustöötaja eriala lõpetanud Telina Tamm ja Tom Adamson.

Maaeluministeeriumi uudis koos fotodega

Maaeluminister Urmas Kruuse tunnustab 30.juunil Maaeluministeeriumis maamajanduse ja merendusega seotud kutse– ja kõrgharidusõppe 2022. aasta parimaid lõpetajaid. Maaeluministeeriumi suurde saali on palutud parimad lõpetajad Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Luua Metsanduskoolist, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist, Räpina Aianduskoolist, Eesti Maaülikoolist, Tallinna Tehnikaülikoolist ja Tartu Ülikoolist.

Meie koolist osalevad vastuvõtul põllumajandustöötaja eriala lõpetanud Telina Tamm ja Tom Adamson.

Maaeluministeeriumi uudis koos fotodega