Õppehoone

General information
Map
Parking

Parkla 60 sõidukile

Transportation

Bussipeatus: Olustvere (ca 200m)

Raudteejaam: Olustvere (ca 1,5 km)

Contact

Filter

All Management Üldosakond Õppeosakond Eriala juhtõpetajad Kursusejuhendajad Teachers Õpilaskodud Õppetalu Olustvere mõis Õppetööstus-söökla Majandusosakond

Job position
 
Management (10)

Arnold Pastak

Director
+372 5077467
arnold.pastak@olustvere.edu.ee


Edgar Lepman

Õppetööstuse juhataja
+372 4377238
edgar.lepman@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toiduainete töötlemise valdkonna koordinaator


Eili Soon

Kodade meister
+372 4374 380
eili.soon@olustveremois.ee

Reception time:

E-R 10:00-17:00

Helle Aunap

Õppeosakonna juhataja
+372 4374244
helle.aunap@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00

Malle Peterson

Söökla juhataja
+372 4377238
malle.peterson@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toitlustus valdkonna koordinaator


Marika Šadeiko

Projekti-ja arendusjuht
+372 4374234
marika.shadeiko@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00

Riho Kala

Õppetalu juhataja
+372 5133 703
riho.kala@olustvere.edu.ee


Tiina Randaru

Mõisajuhataja
+372 4374 280
tiina.randaru@olustveremois.ee

Reception time:

E-R 10:00-16:00

Vilve Taska

Kantseleijuhataja
+372 4374290
vilve.taska@olustvere.edu.ee


Ülo Kreem

Majandusjuhataja
+372 5537284
ulo.kreem@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00
Üldosakond (4)

Henn Koplikask

Infotehnoloog
+372 5223238
henn.koplikask@olustvere.edu.ee


Marika Šadeiko

Projekti-ja arendusjuht
+372 4374234
marika.shadeiko@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00

Vilve Taska

Kantseleijuhataja
+372 4374290
vilve.taska@olustvere.edu.ee


Virve Leinamäe

Raamatupidaja- kassapidaja
+372 4374390
kassa@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00
Õppeosakond (3)

Helle Aunap

Õppeosakonna juhataja
+372 4374244
helle.aunap@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00

Helme Uusen

Õppeosakonna sekretär
+372 4374244
metoodika@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00

Alar Ani

Õpetaja-haridustehnoloog
+372 56485625
+372 4374244
alar.ani@olustvere.edu.ee

Eriala juhtõpetajad (7)

Edgar Lepman

Õppetööstuse juhataja
+372 4377238
edgar.lepman@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toiduainete töötlemise valdkonna koordinaator


Ingrid Uus

Õpetaja
+372 4374244
ingrid.uus@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Käsitöö valdkonna koordinaator


Malle Peterson

Söökla juhataja
+372 4377238
malle.peterson@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toitlustus valdkonna koordinaator


Miljan Talvet

Õpetaja
+372 4374244
miljan.talvet@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Äriteenuste valdkonna koordinaator


Miralda Paivel

Õpetaja
+372 4374244
miralda.paivel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põllumajanduse valdkonna koordinaator


Tiina Ardel

Õpetaja
+372 4374244
tiina.ardel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Turismi-, toitlustus- ja majutusteeninduse valdkonna koordinaator


Valmar Lutsar

Mesinik
+372 4374 244
valmar.lutsar@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesiniku õppekava juhtõpetaja

Kursusejuhendajad (6)

Anne Saarva

Õpetaja
+372 4374244
anne.saarva@olustvere.edu.ee


Endla Pesti

Õpetaja
+372 4374244
endla.pesti@olustvere.edu.ee


Kaiti Pirs

Õpetaja
+372 4374244
kaiti.pirs@olustvere.edu.ee


Lagle Vilu

Õpetaja
+372 4374234
lagle.vilu@olustvere.edu.ee


Maire Vesingi

Õpetaja
+372 4374244
maire.vesingi@olustvere.edu.ee


Miralda Paivel

Õpetaja
+372 4374244
miralda.paivel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põllumajanduse valdkonna koordinaator

Teachers (54)

Agnes Kurg

Õpetaja
+372 4374244
agnes.kurg@olustverepk.edu.ee


Alar Ani

Õpetaja-haridustehnoloog
+372 56485625
+372 4374244
alar.ani@olustvere.edu.ee


Andre Hannes Eller

Õpetaja
+372 4374 244
andre.eller@olustvere.edu.ee


Andres Viksi

Õpetaja
+372 4374244
andres.viksi@olustvere.edu.ee


Anne Saarva

Õpetaja
+372 4374244
anne.saarva@olustvere.edu.ee


Annika Kala

Õpetaja
+372 4374244
annika.kala@olustverepk.edu.ee


Anu Kivi

Õpetaja
+372 4374244
anu.kivi@olustvere.edu.ee


Arvi Koik

Õpetaja
+372 4377238
arvi.koik@olustvere.edu.ee


Edgar Lepman

Õppetööstuse juhataja
+372 4377238
edgar.lepman@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toiduainete töötlemise valdkonna koordinaator


Elina Sarv

Õpetaja
+372 4374244
elina.sarv@olustvere.edu.ee


Elli Vendla

Õpetaja
+372 4374244
elli.vendla@olustvere.edu.ee


Endla Pesti

Õpetaja
+372 4374244
endla.pesti@olustvere.edu.ee


Ene Raba

Õpetaja
+372 4374244
ene.raba@olustvere.edu.ee


Eve Klettenberg

Õpetaja
+372 4377238
eve.klettenberg@olustvere.edu.ee


Heino Kannel

Õpetaja
+372 4374244
heino.kannel@olustvere.edu.ee


Heli Paltser

Õpetaja
+372 4374244
heli.paltser@olustvere.edu.ee


Helle Aunap

Õppeosakonna juhataja
+372 4374244
helle.aunap@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00

Iina Kalbri

Õpetaja
+372 4374244
iina.kalbri@olustvere.edu.ee


Indrek Mägi

Õppemeister
indrek.magi@olustvere.edu.ee


Inga Ots

Õpetaja
+372 4374244
inga.ots@olustvere.edu.ee


Ingrid Uus

Õpetaja
+372 4374244
ingrid.uus@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Käsitöö valdkonna koordinaator


Inna Raud

Õpetaja
+372 4374244
inna.raud@olustvere.edu.ee


Jaanus Gorain

Õpetaja
+372 4374 244
jaanus.gorain@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

ajalugu, vene keel


Jarõna Ilo

Õpetaja
+372 4374244
jarona.ilo@olustvere.edu.ee


Kaiti Pirs

Õpetaja
+372 4374244
kaiti.pirs@olustvere.edu.ee


Kateriin Rikken

Õpetaja
+372 4374244
kateriin.rikken@olustvere.edu.ee


Katrin Kurvits

Õpetaja
+372 4374244
katrin.kurvits@olustvere.edu.ee


Lagle Vilu

Õpetaja
+372 4374234
lagle.vilu@olustvere.edu.ee


Laine Peedu

Õpetaja
+372 4374244
laine.peedu@olustvere.edu.ee


Liivi Hansen

Õpetaja
+372 4374244
liivi.hansen@olustvere.edu.ee


Loore Kreem

Õpetaja
+372 4344 105
loore.kreem@olustvere.edu.ee


Maire Vesingi

Õpetaja
+372 4374244
maire.vesingi@olustvere.edu.ee


Margit Kirss

Õpetaja
+372 4374244
margit.kirss@olustvere.edu.ee


Margit Mald

Õpetaja
+372 4374244
margit.mald@olustvere.edu.ee


Margit Terasmaa

Kodade meister
+372 4374 380
margit.terasmees@olustveremois.ee

Lisainformatsioon: 

keraamikatöökoja meister


Marika Kaska

Õpetaja
+372 4374244
marika.kaska@olustvere.edu.ee


Marika Külm

Õpetaja
+372 4374244
marika.kylm@olustvere.edu.ee


Marika Oeselg

Õpetaja
+372 4374244
marika.oeselg@olustvere.edu.ee


Marje Riis

Õpetaja
+372 4374244
marje.riis@olustvere.edu.ee


Marjel Einulo

Õpetaja
+372 4374244
marjel.einulo@olustverepk.edu.ee


Miljan Talvet

Õpetaja
+372 4374244
miljan.talvet@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Äriteenuste valdkonna koordinaator


Miralda Paivel

Õpetaja
+372 4374244
miralda.paivel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põllumajanduse valdkonna koordinaator


Piret Hirv

Õpetaja
+372 4374244
piret.hirv@olustverepk.edu.ee


Piret Tõnisson-Särk

Õpetaja
+372 4374244
piret.tonisson@olustverepk.edu.ee


Reet Pärna

Õpetaja
+372 4374244
reet.parna@olustvere.edu.ee


Reti Randoja-Muts

Õpetaja
+372 4374244
retirandojamuts@olustvere.edu.ee


Sandra Urvak

Õpetaja
+372 4374244
sandra.urvak@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Fotograafia õpetaja


Tiina Ardel

Õpetaja
+372 4374244
tiina.ardel@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Turismi-, toitlustus- ja majutusteeninduse valdkonna koordinaator


Tiiu Viisut

Õpetaja
+372 4374244
tiiu.viisut@olustvere.edu.ee


Tõnis Tiit

Õpetaja
+372 4374244
tonis.tiit@olustvere.edu.ee


Valmar Lutsar

Mesinik
+372 4374 244
valmar.lutsar@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesiniku õppekava juhtõpetaja


Vello Aleksejev

Õpetaja
+372 4374244
vello.aleksejev@olustvere.edu.ee


Vello Sääsk

Õpetaja
+372 4374244
vello.saask@olustvere.edu.ee


Ülle Toots

Õpetaja
+372 4374244
ylle.toots@olustvere.edu.ee

Õpilaskodud (5)

Eha Raidsalu

Õpilaskodu kasvataja
+372 4344 105
eha.raidsalu@olustvere.edu.ee


Heda Herronen

Õpilaskodu kasvataja
+372 4344 105
heda.herronen@olustvere.edu.ee


Silleriin Koovit

Administraator
+372 4344 105
opilaskodu@olustvere.edu.ee


Loore Kreem

Õpetaja
+372 4344 105
loore.kreem@olustvere.edu.ee


Kadi Ratassepp

Puhastusteenindaja
+372 4344 105
kadi.ratassepp@olustvere.edu.ee

Õppetalu (8)

Karolina Pedaja

Õppetalu töötaja
karolina.pedaja@olustvere.edu.ee


Aleksander Jürgen

Õppemeister
aleksander.jyrgen@olustvere.edu.ee


Elmut Lehiste

Õppemeister


Indrek Mägi

Õppemeister
indrek.magi@olustvere.edu.ee


Inga Ots

Tallimees-ratsatreener
inga.ots@olustvere.edu.ee


Merle Vaidem

Õppetalu töötaja
merle.vaidem@olustvere.edu.ee


Riho Kala

Õppetalu juhataja
+372 5133 703
riho.kala@olustvere.edu.ee


Valmar Lutsar

Mesinik
+372 4374 244
valmar.lutsar@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mesiniku õppekava juhtõpetaja

Olustvere mõis (8)

Tiina Randaru

Mõisajuhataja
+372 4374 280
tiina.randaru@olustveremois.ee

Reception time:

E-R 10:00-16:00

Annika Rink

Kodade meister
+372 5663 2378
+372 4374 280
leivakoda@olustveremois.ee

Reception time:

E-R 09:00-16:00

Astra Aavik

Kodade meister
+372 4374 380
astra.aavik@olustveremois.ee

Reception time:

E-R 10:00-17:00

Eili Soon

Kodade meister
+372 4374 380
eili.soon@olustveremois.ee

Reception time:

E-R 10:00-17:00

Elviira Grosberg

Mõisa teenindaja
+372 4374 280
elviira.grosberg@olustveremois.ee


Hele Valmet

Puhastusteenindaja
+372 4374 280
hele.valmet@olustveremois.ee


Lea Jürmann

Kokk
+372 4374 280
lea.jyrmann@olustveremois.ee


Margit Terasmaa

Kodade meister
+372 4374 380
margit.terasmees@olustveremois.ee

Lisainformatsioon: 

keraamikatöökoja meister

Õppetööstus-söökla (13)

Edgar Lepman

Õppetööstuse juhataja
+372 4377238
edgar.lepman@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toiduainete töötlemise valdkonna koordinaator


Malle Peterson

Söökla juhataja
+372 4377238
malle.peterson@olustvere.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toitlustus valdkonna koordinaator


Arvi Koik

Õpetaja
+372 4377238
arvi.koik@olustvere.edu.ee


Elen Toom

Söökla puhastusteenindaja-abitööline
+372 4377 238
elen.toom@olustvere.edu.ee


Eve Klettenberg

Õpetaja
+372 4377238
eve.klettenberg@olustvere.edu.ee


Giina Ulk

Kokk
+372 4377 238
giina.ulk@olustvere.edu.ee


Helis Teder

Õppetööstuse töötaja
+372 4377 238
helis.teder@olustvere.edu.ee


Kadri Gerdt

Õppetööstuse-söökla abitööline
+372 4377 238
kadri.gerdt@olustvere.edu.ee


Kaidi Kuldvere

Söökla puhastusteenindaja-abitööline
+372 4377 238
kaidi.kuldvere@olustvere.edu.ee


Kaie Toom

Kassapidaja-juhataja abi
+372 4377 238
sookla@olustvere.edu.ee


Karin Mikk

Kondiiter
+372 4377 238
karin.mikk@olustvere.edu.ee


Lija Hanstein

Laborant
+372 4377 238
labor@olustvere.edu.ee


Maire Kõuts

Kokk
+372 4377 238
maire.kouts@olustvere.edu.ee

Majandusosakond (9)

Ülo Kreem

Majandusjuhataja
+372 5537284
ulo.kreem@olustvere.edu.ee

Reception time:

E-R 08:00-17:00

Kadi Ratassepp

Puhastusteenindaja
+372 4344 105
kadi.ratassepp@olustvere.edu.ee


Kaupo Lindemann

Remonditööline
+372 4374290
kaupo.lindemann@olustvere.edu.ee


Raivo Jaanhold

Remonditööline
+372 4374290
raivo.jaanhold@olustvere.edu.ee


Raul Hunt

Juhtkond
+3724374290
raul.hunt@olustvere.edu.ee


Riina Koolme

Puhastusteenindaja
+372 4374290
riina.koolme@olustvere.edu.ee


Silleriin Koovit

Administraator
+372 4344 105
opilaskodu@olustvere.edu.ee


Tiiu Teiva

Puhastusteenindaja
+372 4374290
tiiu.teiva@olustvere.edu.ee


Veljo Raudvee

Majahoidja-õppetalu abitööline
+372 4374 290
veljo.raudvee@olustvere.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Õppehoone

General information
Map
Parking

Parkla 60 sõidukile

Transportation

Bussipeatus: Olustvere (ca 200m)

Raudteejaam: Olustvere (ca 1,5 km)

Õpilaskodu

General information
Map
Parking

20 kohta

Transportation

Bussipeatus: Olustvere (ca 400m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,7 km)

Õpilaskodu 2

General information
Map
Parking

Jah

Transportation

Bussipeatus: Olustvere (ca 50m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1 km)

Õppetööstus-söökla

General information
Map
Parking

Võimalus parkida

Meekoda

General information
Map
Parking

5 kohta

Transportation

Bussipeatus: Olustvere (ca 400 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,7 km)

Klaasi- ja keraamikakoda

General information
Map
Parking

Jah

Transportation

Bussipeatus: Olustvere (ca 450 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,5 km)

Olustvere loss

General information
  • Mõisa alle 12, Olustvere alevik, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa

  • +372 4374280

  • E-RL 10.00-17.00 (september-aprill)

Map
Parking
Transportation

Bussipeatus: Olustvere (ca 100 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,1 km)

Leivakoda

General information
Map
Parking

Jah

Transportation

Bussipeatus: Olustvere (ca 280 m)
Raudteejaam: Olustvere (ca 1,3 km)

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.